Konsultacje

Rok akademicki 2017/2018 

semestr letni

Studenci studiów niestacjonarnych proszeni są o wcześniejsze umawianie się na konsultacje via e-mail

Konsultacje dla studentów studiów niestacjonarnych odbywają się w terminach zjazdów

 

W okresie sesji egzaminacyjnej konsltacje odbywają się po wcześniejszym mailowym uzgodnieniu terminu spotkania!!!

Dodatkowe terminy spotkań konsultacyjnych i zaliczeniowych znajdują się na tablicach korkowych przy pokojach wykładowców.  

Tytuł/

stopień

Imię

Nazwisko

Pokój

Dzień

Godziny

dr hab. 

Adam

Bartoszek

217

wtorek
piątek

11.00-12.30
10.00-11.00

dr

Valentin

Behr

310

środa

9.00-10.00

dr hab.

Krzysztof

Bierwiaczonek

216

wtorek

11.00-12.30

dr hab. prof. UŚ

Ewa

Budzyńska

227

środa

16.00-17.00

dr

Rafał

Cekiera

223

 

urlop naukowy 

dr

Paweł

Ćwikła

221

wtorek

8.30-10.00

dr

Maja

Drzazga-Lech

229

środa

11.10-12.40

dr

Daniela

Dzienniak-Pulina

221

wtorek

9.30-10.30 

dr hab.

Marek

Dziewierski

217

czwartek

14.30-.15.30

dr hab.   

Krystyna

Faliszek

048a

środa

12.45-14.15

dr

Marcin

Gacek

223

wtorek

10.00-11.30

dr

Grzegorz

Gawron

216

środa

11.10-12.10

dr

Monika

Gnieciak

221

wtorek

13.00-14.00

dr

Andrzej

Górny

229

środa

14.15-15.45

dr hab.

Leszek

Gruszczyński

224

wtorek

8.00-9.00

dr

Renata

Jankowska

311

wtorek

8.00-9.30

dr

Katarzyna

Juszczyk-Frelkiewicz

229

piątek

10.00-11.00

dr hab.

Sławomira

Kamińska-Berezowska

217

piątek

14.20-15.50

dr

Justyna

Kijonka

229

wtorek

12.00-13.00

dr

Jolanta

Klimczak

221

środa

14.15-15.45

dr

Ewa

Leśniak-Berek

048

piątek

12.45-14.15

dr

Barbara

Lewicka

216

czwartek

11.00-12.00

dr

Grzegorz

Libor

228

piątek

9.30-11.10

dr hab.

Krzysztof

Łęcki

221

wtorek

13.00-14.20

dr

Witold

Mandrysz

048a

wtorek

12.45-14.15

dr hab.

Rafał

Muster

217

czwartek

9.30-11.00

dr hab. prof. UŚ

Andrzej

Niesporek

223

wtorek

11.00-12.00

dr hab. 

Tomasz

Nawrocki

219

wtorek
środa ISM

11.00-12.00
14.00-15.00

dr

Dorota

Nowalska-Kapuścik

048/1B

piątek

8.30-9.30

dr

Bożena

Pactwa

217

czwartek

15.50-17.20

dr

Sabina

Pawlas-Czyż

048a

wtorek

11.30-12.00

dr

Katarzyna

Ponikowska

310

wtorek

8.30-9.30

dr hab.

Robert

Pyka

225

wtorek

11.30-12.30 

dr hab.

Piotr

Skudrzyk

216

poniedziałek

11.10-12.10

mgr

Barbara

Słania

048a

wtorek

12.45-14.15

dr hab.

Małgorzata

Suchacka

21

wtorek
czwartek

8.20-9.00
12.45-14.15

prof. dr hab.

Urszula

Swadźba

222

wtorek

10.00-11.00

prof. zw. dr hab.

Marek S.

Szczepański

226

poniedziałek

11.10-12.20

mgr

Monika

Szpoczek

014

czwartek

11.10-12.40

prof. zw. dr hab.

Wojciech

Świątkiewicz

227

wtorek

16.00-17.30

dr

Łukasz

Trembaczowski

217

poniedziałek

14.15-15.45

dr

Małgorzata

Tyrybon

223

czwartek

12.45-14.15

dr

Karolina

Wojtasik

223

poniedziałek

9.30-10.30

prof. zw. dr hab.

Kazimiera

Wódz

215

wtorek 

8.30-10.00

dr hab.

Piotr

Wróblewski

222

wtorek
środa

11.00-13.00
15.00-16.00

dr  hab.

Zbigniew

Zagała

216

poniedziałek

11.10-12.40

dr

Agata

Zygmunt

228

środa

od 21.02.2018 co 2 tygodnie 14.20-15.50
od 28.02.2018 co 2 tygodnie 11.10-12.40 

dr

Monika

Żak

223

wtorek 

12.40-13.40 
po wcześniejszym kontakcie mailowym