UWAGA STUDENCI!

b czerwonySzanowni Państwo,

dnia 20 listopada 2018 roku o godzinie 11.10 w sali 233 odbędzie się otwarte posiedzenie Kierunkowych Zespołów Zapewnienia Jakości Kształcenia na kierunkach socjologia i praca socjalna. Celem spotkania jest dyskusja wokół kwestii związanych z zapewnieniem i doskonaleniem jakości kształcenia na kierunkach prowadzonych w naszym Instytucie. Zależy nam na obecności na posiedzeniu nie tylko pracowników Instytutu, ale także przedstawicieli środowiska studentów, którzy będą mieli okazję zgłosić swoje pomysły i postulaty dotyczące doskonalenia procesu dydaktycznego.

Spotkanie ma charakter otwarty, co oznacza, że może w nim wziąć udział każdy student Instytutu Socjologii. Zachęcamy więc wszystkich Państwa do skorzystania z tej możliwości. Zależy nam, aby w posiedzeniu wzięło udział co najmniej po dwoje przedstawicieli każdej grupy dziekańskiej, przy czym jednym z delegatów powinien być starosta grupy. Jeśli w tym czasie mają Państwo zaplanowane zajęcia dydaktyczne, nieobecność spowodowana uczestnictwem w spotkaniu zostanie usprawiedliwiona. Przewidujemy, że spotkanie potrwa około 60 minut.

Prosimy o zgłoszenie nazwisk osób chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu droga mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 18 listopada 2018 roku.

Agata Zygmunt – przewodnicząca KZZJK na kierunku socjologia

Witold Mandrysz – przewodniczący KZZJK na kierunku praca socjalna